Chusty, pagony i pierścienie harcerskie na zamówienie

ELEMENTY UMUNDUROWANIA Z WŁASNYM WZOREM

 

Zapytaj na: zamowienia@4zywioly.pl

Przejrzyj całą ofertę gadżetów harcerskich na zamówienie


CHUSTY HARCERSKIE NA ZAMÓWIENIE

Chusta harcerska z indywidualnym wzorem coraz częściej zyskuje na popularności. Jest to niesamowity wyróżnik pośród tłumu lub gdy jednostka stoi w szeregu. Środowiska harcerskie - drużyny harcerskie, szczepy, kręgi instruktorskie, chorągwie -  bardzo chętnie zamawiają chusty z własnym logo lub grafiką.  Wzorów i kombinacji chust harcerskich na zamówienie może być wiele: z nadrukiem, lamówkami, haftem, kilkoma tasiemkami, odblaskowe, z frędzlami czy pomponami. Pragniecie wykonać chusty harcerskie z własnym symbolem lub logo? Nie ma problemu - zgłoście się do Nas!

 

Ile kosztują chusty harcerskie na zamówienie?

CENNIK CHUST HARCERSKICH NA ZAMÓWIENIE, ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Chusty na zamówienia przyjmujemy od 10 szt., a w przypadku dwukolorowych od ich parzystości. Wpłaty należy dokonywać na numer konta chusty na zamówienie82 1140 1010 0000 5397 6800 1001

Aby zamówić chusty harcerskie z własną grafiką, należy podać:

 • rozmiar chusty (normalna czy skautowa)
 • ilość chust
 • kolor chust
 • kolor lamówki bądź tasiemki
 • ew. ilość rzędów tasiemki oraz jej odległość od brzegu, szerokość i na ilu bokach ma ona się znajdować
 • w przypadku chust dwukolorowych, wskazać poprawność ich kolorystyki od strony "krzyża"(lewa strona, prawa strona)
 • w przypadku nadruku na chustę, wyślij grafikę
 • dane do fv proforma
 • telefon kontaktowy.

Napisz maila na: zamowienia@4zywioly.pl

PAGONY/NARAMIENNIKI HARCERSKIE NA ZAMÓWIENIE

Naramienniki harcerskie / pagony harcerskie z indywidualnym wzorem to doskonały pomysł na eleganckie i jednolite  umundurowania drużyny. Świetnie wyglądają i komponują się na mundurze harcerskim. Haftowane pagony z numerem drużyny, stopniem, symbolem, a także dodatkowymi elementami - to Nasza specjalność. Zachęcamy do złożenia zamówienia na pomysłowe naramienniki / pagony harcerskie dla Waszej ekipy.

 

Ile kosztują pagony / naramienniki harcerskie na zamówienie?

Zamówienia przyjmujemy od 10 sztuk naramienników i tylko z przedpłatą na konto. Cena 1 pagonu to 4,00 PLN. Numer konta dla zamawiających usługę z haftem82 1140 1010 0000 5397 6800 1001

Aby zamówić pagony / naramienniki drużyny, należy podać:

 • kolor pagonu / naramiennika
 • podać numer drużyny
 • kolor numeru
 • kolor oznaczenia stopnia
 • liczbę sztuk z określonym stopniem.

Napisz maila na: zamowienia@4zywioly.pl


 

PIERŚCIENIE/ SUWAKI HARCERSKIE NA ZAMÓWIENIE

Pierścień harcerski z indywidualnym wzorem,  to genialna sprawa. Fantastycznie ujednolicają wizerunek drużyny i wyróżnią jednostkę w tłumie. Odpowiednio zaprojektowane, doskonale podkreślają styl, charakter i barwy drużyny. Suwaki harcerskie na zamówienie zapinane są na zatrzask lub mogą być bezpośrednio wsuwane na chustę.

 

Ile kosztują pierścienie harcerskie na zamówienie?

Zamówienie na pierścienie harcerskie przyjmujemy od 12 szt., tylko za przedpłatą na konto: 82 1140 1010 0000 5397 6800 1001

Cena zależy od ilości oraz stopnia skomplikowania wzoru. Zazwyczaj ceny kształtują się od 5,00 zł za sztukę.

Aby zamówić pierścienie harcerskie z własnym wzorem, należy podać:

 • kolor podkładu
 • kolor obwódki
 • logo bądź symbol
 • ilość sztuk.

Napisz maila na: zamowienia@4zywioly.pl

Jaki jest czas realizacji zamówień na pagony, chusty i pierścienie na zamówienie?

Składnica 4 Żywioły dokłada wszelkich starań, aby Wasze zamówienia były realizowane jak najszybciej. Zależy Nam, abyście nowe gadżety - chusty, pagony czy pierścienie – mogli przywdziać na najbliższą harcerską zbiórkę, spotkanie, biwak czy obóz.

Przeciętny czas realizacji zamówienia z indywidualnym haftem to 5 dni roboczych - choć na ten termin mogą wpłynąć inne czynniki:

 1. Ilość zamawianych sztuk – przy dużej ilość, np.: 500, 1000 lub więcej, proces wyszywania naturalnie się wydłuża,
 2. Stopień skomplikowania wzoru – prosty napis lub grafika - takie zamówienia wykonujemy bardzo sprawnie. Czas realizacji wydłuża się, jeśli wzór ma bardzo dużo kolorów lub posiada zawiłe, skomplikowane elementy, które trzeba odpowiednio przygotować - przy takich zamówieniach czas może się nieco wydłużyć,
 3. Data opłacenia zamówienia – wszystkie gadżety na zamówienie wykonujemy po wpłynięciu przedpłaty - gdy otrzymasz od Nas fakturę lub dokument do opłacenia zamówienia, zrób przelew jak najszybciej;  możesz przyśpieszyć dzień rozpoczęcia realizacji Twojego zamówienia wysyłając nam potwierdzenie realizacji przelewu na mail: zamowienia@4zywioly.pl

Skorzystaj z usług Naszego grafika

Jeśli pragniesz złożyć u Nas zamówienie, a nie masz czasu lub odpowiednich zdolności, aby zaprojektować odpowiedni wzór do druku, niczym się nie przejmuj. Nasza ekspertka od grafiki - Iza, chętnie zamieni Twój pomysł w atrakcyjny projekt.

Każdą usługę graficzną wyceniamy indywidualnie, gdyż czasem zlecisz nam coś prostego do zaprojektowania, a czasem rzucisz Nam wyzwanie. :) Także śmiało zapytaj Nas o stawkę szczególnie, że mamy bardzo konkurencyjne ceny. ;)

Zaprojektowane wzory przez naszego grafika są własnością intelektualną składnicy. Będą one przechowane i drukowane tylko w Naszej fabryce.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl