Sprawność harcerska Epidemiolog/Epidemiolożka - Nowy SIM

Sprawność harcerska Epidemiolog/Epidemiolożka
 • promocja
Wysyłka w: 14 dni
Cena: 2,20 zł 2,60 zł 2.20
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 2,60 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość szt.
Zyskujesz 2 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Sprawność harcerska Epidemiolog/Epidemiolożka

 Sprawność to zdobyta i udowodniona działaniem umiejętność, którą harcerka lub harcerz potrafi posłużyć się w razie potrzeby. Sprawność dla harcerzy ZHP do przyszycia na mundurze.

Szczegóły:

 • obwódki:
  • niebieska – sprawność jednogwiazdkowa
  • zielona – sprawność dwugwiazdkowa
  • czerwona – sprawność trzygwiazdkowa
  • czarna - sprawność czterogwiazdkowa
 • wysokiej jakości haft
 • kontrastowe kolory nici
 • średnica: 3 cm
 • podkład umożliwiający naprasowanie
 • haftowane w naszej składnicy.

Jak nosić?

Na prawym rękawie koszuli mundurowej.

Wymagania i zadania:

* Umie w czasie epidemii zadbać o siebie.

 1. Wiem, jak się zachowywać w czasie epidemii. Ograniczyłem/am do minimum wyjścia z domu i bezpośrednie kontakty z innymi osobami. Zachowałem/am kontakt telefoniczny/internetowy z moimi bliskimi, z którymi nie mieszkam (np. dziadkami).
 2. Myłem/am ręce kilka/kilkanaście razy dziennie przez 30 sekund. Obowiązkowo myłem/am ręce po powrocie do domu i po kontakcie z innymi osobami.
 3. Codziennie uczyłem/am się, niezależnie od tego, czy otrzymywałem/am materiały do nauki (jeżeli nie otrzymałem/am materiałów ze szkoły, czytałem/am lektury i powtarzałem/am sobie wcześniej zrealizowany materiał).
 4. Wziąłem/am udział w zdalnej zbiórce zastępu.

** Pomaga rodzinie w czasie epidemii, jest aktywny.

 1. Dowiedziałem/am się, czym jest izolacja społeczna. Zastosowałem/am w praktyce jej zasady.
 2. W czasie pobytu w domu byłem/am aktywny/a: skończyłem/am czytać książkę, posprzątałem/am mieszkanie, dokonałem/am przeglądu i napraw mojego umundurowania i sprzętu harcerskiego.
 3. Regularnie ćwiczyłem/am, by utrzymać sprawność fizyczną. Dokumentowałem/am ćwiczenia i postępy w nich.
 4. Codziennie pomagałem/am w przyrządzaniu przynajmniej 1 posiłku dla innych domowników z zachowaniem wszystkich zasad higieny.

*** Pełni służbę informacyjną w czasie epidemii.

 1. Dowiedziałem/am się, czym różni się bakteria od wirusa, dlatego wiem, na czym polegają działania prewencyjne. Zastosowałem/am się do zaleceń służb sanitarnych.
 2. Unikałem/am fake newsów - wiedzę czerpałem/am z oficjalnych portali. Przekazywałem/am sprawdzone informacje do swoich znajomych m. in. za pomocą mediów społecznościowych.
 3. Pomogłem/am rodzeństwu lub kolegom/młodszym harcerzom (najlepiej w trybie internetowym) w nauce wybranego przedmiotu.
 4. Opracowałem/am samodzielnie lub z inną osobą zbiórkę dla zastępu i przeprowadziłem/am ją z wykorzystaniem łączy internetowych.

**** Pełni służbę na rzecz młodszych harcerzy i na zewnątrz organizacji.

 1. Opracowałem/am zbiórkę dla drużyny i przeprowadziłem/am ją z wykorzystaniem łączy internetowych. Materiały potrzebne do zorganizowania zbiórki udostępniłem/am innym wędrownikom/instruktorom.
 2. Utrzymywałem/am kontakt (internetowy lub telefoniczny) z osobami, z którymi nie powinienem się spotykać osobiście (np. sąsiedzi, dziadkowie). Zorganizowałem/am dla nich pomoc w funkcjonowaniu w czasie kwarantanny (np. pomoc w zakupach i załatwianiu innych ważnych spraw).
 3. Realizując dewizę wędrowniczą (Wyjdź w świat, zobacz, pomyśl – pomóż, czyli działaj), podjąłem/am w miarę swoich możliwości służbę zgodną ze społecznymi potrzebami i zaleceniami służb sanitarnych.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl