Producenci

Składnica harcerska

Pełne wyposażenie dla każdego zucha, harcerki i harcerza

Jednym słowem umundurowanie harcerskie od A do Z .... i nie tylko

Składnica to miejsce, gdzie znajdziesz wszystko, co jest związane w umundurowaniem ZHP: bluzy, koszule, spódnice, spodnie, getry, wywijki, chusty, pagony, pierścienie, pasy - parciane i skórzane, nakrycia głowy - berety, rogatywki, furażerki, kapelusze, czapki, wszelkie naszywki - sprawności zuchowe i harcerskie, oznaczenia stopni, sznury funkcyjne, suwaki, podkładki, krzyże i lilijki.

Jeśli umiesz szyć, możesz zakupić zestaw materiału do samodzielnego uszycia munduru ze wszystkimi dodatkami – pagony, patki, guziki. Poza pełną ofertą umundurowania ZHP, posiadamy w składnicy umundurowanie dla członków ZHA oraz wszystkie niezbędne elementy wyposażenia.

Dostępne są także różnorodne gadżety, które zachwycają swoim designem, a do tego są praktyczne i wprost idealne do codziennego użytku. Można u nas znaleźć także wiele różnych produktów, sprawdzających się w terenie, a także gry planszowe świetnie nadające się do zabicia nudy w deszczowe dni i nie tylko. Szeroka gama dostępnych artykułów jest w stanie sprostać różnorodnym potrzebom, dlatego praktycznie każdy harcerz czy entuzjasta turystyki znajdzie u nas coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą, którą przygotowała nasza składnica harcerska.

Guzik harcerski wypukły Guzik harcerski wypukły
Producent: Miran
Cena:

1,00 zł

szt.
zobacz więcej
Guzik harcerski płaski Guzik harcerski płaski
Producent: Miran
Cena:

1,00 zł

szt.
zobacz więcej
Podziękowanie zuchenka Podziękowanie zuchenka
Cena:

1,20 zł

szt.
zobacz więcej
Plakat Bi-Pi Plakat Bi-Pi
Cena:

1,80 zł

zobacz więcej
Podkładka pod krzyż Podkładka pod krzyż
Producent: Miran
Cena:

2,30 zł

zobacz więcej
Gwiazdki zuchowe Gwiazdki zuchowe
Producent: Miran
Cena:

2,30 zł

zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl