Worki i torby harcerskie na zamówienie

 WORKI I TORBY Z NADRUKIEM JAKO UPOMINKI DLA DRUŻYNY HARCERSKIEJ ALBO GROMADY ZUCHOWEJ

Zapytaj i zamawiaj na: zamowienia@4zywioly.pl

Przejrzyj całą ofertę gadżetów harcerskich na zamówienie

 

WORKI/ PLECAKI NA SZNURKU NA ZAMÓWIENIE

Plecaki na sznurku z własnym nadrukiem - to doskonały gadżet dla organizatorów różnych harcerskich przedsięwzięć: zlotów, rajdów, biwaków czy jednodniowych wydarzeń. To praktyczny upominek harcerski, który spodoba się wszystkim uczestnikom. Wygodny i podręczny. Można w nim przechowywać wiele różności, niezbędnych do jednodniowej wycieczki, wędrówki lub zajęć: zeszyt, długopis, kanapkę, napój, a także podręczną apteczkę. Idealny także podczas zbiórek, wyjazdów czy gier po mieście. 

Bawełniany, kolorowy plecak jest workiem o wielkość 37 x 47 cm. Posiada białe i długie sznurki, które ściągamy do środka, jednocześnie zamykając plecak. Jednokomorowy. Wykonany ze 100% bawełny.

Ile kosztują plecaki na sznurku na zamówienie?

Gadżety harcerskie na zamówienie wyceniamy na podstawie wzoru i ilości zamawianych sztuk. Pamiętaj, im prostszy nadruk na plecaku lub worku, tym taniej. Jeśli pragniesz zamówić większą ilość, na pewno będzie to dla Ciebie korzystne cenowo. Produkcja 1 plecaka na sznurku z własna grafiką o jednym kolorze nadruku kosztuje ok. 35 zł

Plecaki na sznurku lub na worku na zamówienie przyjmujemy od 1 szt. Wpłaty należy dokonywać na numer konta: 82 1140 1010 0000 5397 6800 1001

Kolory Naszych plecako - worków:

Aby wycenić plecaki na sznurku dla drużyny bądź gromady, należy:

 • podać liczbę sztuk
 • określić kolor worka
 • dołączyć grafikę, logo lub napis, który ma się na nich znaleźć
 • podać ew. termin realizacji (np. na zbliżający się biwak).

Napisz maila na: zamowienia@4zywioly.pl


Skorzystaj z usług Naszego grafika

Jeśli pragniesz złożyć u Nas zamówienie, a nie masz czasu lub odpowiednich zdolności, aby zaprojektować  wzór do druku, niczym się nie przejmuj. Nasza graficzka Iza, chętnie zamieni Twój pomysł w atrakcyjną grafikę.

Każdą usługę graficzną wyceniamy indywidualnie, gdyż czasem zlecisz nam coś prostego do zaprojektowania, a czasem rzucisz Nam wyzwanie. :) Także śmiało zapytaj Nas o stawkę szczególnie, że mamy bardzo konkurencyjne ceny. ;)

Zaprojektowane wzory przez naszego grafika są własnością intelektualną składnicy. Będą one przechowane i drukowane tylko w Naszej fabryce.

 

TORBY HARCERSKIE Z GRAFIKĄ DRUŻYNY

Bawełniana torba na ramię z grafiką lub logo - to doskonały pomysł dla organizatorów różnych zlotów, wydarzeń, przedsięwzięć czy eventów. To praktyczny upominek dla harcerzy, członków hufca, uczestników spotkania czy konferencji.  Można w niej schować wiele podręcznych różności, jak zeszyt, długopis czy dodatkowe gadżety.

Przydatna podczas zbiórek, wyjazdów czy gier po mieście. Torba z grafiką, hasłem bądź logo staje się bardziej osobista oraz podkreśla uczestnictwo w organizowanych przedsięwzięciach.

Torba na ramię z nadrukiem 38 x 42 cm. Uszyte mocno ze 100% bawełny o gramaturze 140g. Posiadają długie (70 cm) ucha, dzięki czemu są wygodne w noszeniu.

Ile kosztują torby bawełniane na zamówienie?

Gadżety harcerskie na zamówienie wyceniamy na podstawie wzoru i ilości zamawianych sztuk. Pamiętaj, im prostszy nadruk na torbie, tym taniej. Jeśli pragniesz zamówić większą ilość, na pewno będzie to dla Ciebie korzystne cenowo. Produkcja 1 bawełnianej torby na ramię z indywidualnym nadrukiem z jednym kolorem nadruku kosztuje ok. 25 zł

Torby bawełniane na zamówienia przyjmujemy od 1 szt. Wpłaty należy dokonywać na numer konta: 82 1140 1010 0000 5397 6800 1001

 Kolory toreb bawełnianych na zamówienie

Aby zamówić torbę bawełnianą z własnym nadrukiem, należy:

 • podać liczbę sztuk
 • podać kolor torby
 • dołączyć grafikę lub napis, który ma się na niej znaleźć
 • podać ew. termin realizacji (np. na zbliżający się biwak).

Napisz maila na: zamowienia@4zywioly.pl

Jaki jest czas realizacji zamówień na plecaki oraz torby z własnym nadrukiem?

Składnica 4 Żywioły dokłada wszelkich starań, aby Wasze zamówienia były realizowane jak najszybciej. Zależy Nam, abyście nowe gadżety - plecaczki na sznurku lub torby na ramię – mogli zabrać ze sobą na najbliższą harcerską zbiórkę, spotkanie, biwak czy obóz.

Przeciętny czas realizacji zamówienia z indywidualnym nadrukiem to 5 dni roboczych - choć na ten termin mogą wpłynąć inne czynniki:

 1. Ilość zamawianych sztuk – przy dużej ilość, np.: 500, 1000 lub więcej, proces wyszywania naturalnie się wydłuża,
 2. Stopień skomplikowania wzoru – prosty napis lub grafika - takie zamówienia wykonujemy bardzo sprawnie. Czas realizacji wydłuża się, jeśli wzór ma bardzo dużo kolorów lub posiada zawiłe, skomplikowane elementy, które trzeba odpowiednio przygotować - przy takich zamówieniach czas może się nieco wydłużyć,
 3. Data opłacenia zamówienia – wszystkie gadżety na zamówienie wykonujemy po wpłynięciu przedpłaty - gdy otrzymasz od Nas fakturę lub dokument do opłacenia zamówienia, zrób przelew jak najszybciej;  możesz przyśpieszyć dzień rozpoczęcia realizacji Twojego zamówienia wysyłając nam potwierdzenie realizacji przelewu na mail: zamowienia@4zywioly.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl